Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kożanówka

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

1 375 000 zł275 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe / mieszkalne w centrum Białej Podlaskiej możliwość wyodrębnienia Opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Woskrzenice Duże

Woskrzenice Duże(Kożanówka + 23 km)

1 900 000 zł13 017 m² 145,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, zabudowania budynkami użytkowymi działka inwestycyjna o powierzchni około 13017 m2, położona w miejscowości Woskrzenice Duże (gmina Biała Podlaska, powiat bialski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czosnówka

Czosnówka(Kożanówka + 22 km)

360 000 zł4 116 m² 87,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o wyjątkowej pow. 4116m 2 , położoną w Czosnówce oddaloną od Białej Podlaskiej ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Sidorki,Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

310 000 zł48,90 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami, o powierzchni 48,90 m , położone przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Biała Podlaska

Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

2 920 800 zł7 302 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 7302 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (e30) i Urzędu Celnego. Oferta dostępna za pośrednictwem ad rem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Młodych,Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

1 750 000 zł1 723,61 m² 1 015,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedania 50 % udziałów w prawie własności nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Warszawskiej1, ul. Budkiewicza 1 i ul. Plac Wolności 1 (ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Zalesie(Kożanówka + 16 km)

67 000 zł952 m² 70,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zostały już tylko dwie! Z pięciu wytyczonych działek budowlanych w Zalesiu (powiat bialski) zostały tylko dwie ostatnie każda o powierzchni 952 m , z pełnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska(Kożanówka + 24 km)

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kożanówka

Kożanówka,lubelskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 184 m²

To wyjątkowe miejsce, idealne dla miłośników przyrody, szukających siedliska z prawdziwym charakterem. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i odkrycia wszystkich atutów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij